niedziela, 17 kwietnia 2016

Czas na informacje!

Witajcie nasi drodzy czytelnicy!
Musimy was przeprosić za brak rozdziału. Nie pojawi się on dzisiaj, ani być może za tydzień. Obie autorki nie mają czasu oraz weny na opisanie przygód księżniczki Lucy i jej przyjaciół. Gdy tylko skończy się okres "sprawdzian, kartkówka, odpowiedź, kurde, nie nauczę się." to postaramy się dodać nowy rozdział + jeden wybrany one-shot. 
Do tego czasu blog pozostaje zawieszony
Prosimy o wybaczenie i mamy nadzieję, że zrozumiecie. 
Dziękujemy za uwagę
Luna i Coco.


4 komentarze:

 1. na taką historię warto poczekać. ogólnie to mi się cały blog podoba. Powodzenia,weny oraz bezpieczeństwa życzy PhantomPL.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpadam Na Blog, przypadkowo. Czytam, jestem super szczęśliwa. Pomimo kilku błędów (na które i tak uwagi nie zwracam) to blog jest naprawdę ciekawy i przyjemnie prowadzony. W dodatku mam do was szacunek że piszecie to we dwie *legwan wstaje z kanapy i klaszcze*.
  Trochę szkoda że zawieszacie go w takim momencie, kiedy cudowne Nalu i fabuła się rozkręca, ale tak jak w komentarzu powyżej, warto poczekać na ciąg dalszy historii :)
  Pozdrawiam, życzę weny i wolnego czasu :*

  PS. Będę czekać z niecierpliwością na rozdział i OS ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto poczekać na takie cudo, a poza tym wiem jak to jest kiedy brak weny A do tego w szkole kartkówka na kartkowce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wasz blog jest świetny. Nie mogę doczekać się kontynuacji. Proszę piszcie dalej. Dziś zaczynają się wakacje, więc będziecie miały dużo czasu. :-)

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała Domi L